Saavutused

 

Olümpiaaditulemused 2020/2021

MATEMAATIKA (05.05.2021)

4. klass

  • Kerli Niinemägi 2. koht
  • Kurmo Uusmaa 14. koht

Õpilasi valmistas ette õpetaja Kersti Lillo. 

EESTI KEEL (26.01.2021)

9. klass

  • Piibe Pree (2. koht) (9. - 10. klassi koondarvestuses 4. koht)
  • Kristel Harju (6. koht) (9. - 10. klassi koondarvestuses 12. koht)
Õpilasi valmistas ette õpetaja Maret Raudvee.

7. klass

  • Anete Mäeorg (2. koht) (7. - 8. klassi koondarvestuses 5. koht)

Õpilast valmistas ette õpetaja Inge Kalle.

GEOGRAAFIA (09.02.2021)

7.klass

  • Anete Mäeorg (1. koht)
  • Karoliina Lihtsa (5. koht)
  • Mariel Urm (8. koht)
  • Tavor Vahtra (15. koht)

9.klass

  • Kristel Harju (5. koht)
  • Piibe Pree  (8. koht)

 KEEMIA (23.01.2021)

9.klass

  • Piibe Pree (2. koht)
  • Kristel Harju (5. koht)

 LOODUSAINETE olümpiaad (28.11.2020)

7.klass

  • Anete Mäeorg (3. koht) (7. - 8. klassi koondarvestuses 16. koht)
  • Kirke Villak (4. koht) (7. - 8. klassi koondarvestuses 18. koht)
  • Karoliina Lihtsa (6. - 7. koht)(7. - 8. klassi koondarvestuses 22. - 23. koht)
  • Mariel Urm (6. - 7. koht) (7. - 8. klassi koondarvestuses 22. - 23. koht)

Õpilasi valmistas ette õpetaja Lisete žvirblis.

BIOLOOGIA (30.01.2021)

9.klass

  • Kristel Harju (10. koht)

Õpilast valmistas ette õpetaja Heli Sinipalu.

MATEMAATIKA (27.01.2021)

7.klass

  • Anete Mäeorg (4. koht)
  • Kirke Villak (5. - 6. koht)

9.klass

  • Piibe Pree (5. - 7. koht)
  • Kristel Harju (10. koht)
Õpilasi valmistas ette õpetaja Malle Mägi.

25.01 – 29.01.2021 toimus koolis matemaatikanädal.

Parimad peastarvutajad:

Jander Lill (1. kl)

Robin - Sten Urm (2. kl)

Mairold Paidra (3. kl)

Kurmo Uusmaa (4. kl)

Geiri Uustalu (5. kl)

Miia - Ly Teos (6. kl)

Kristjan Mestiljainen (7. kl)

Carmel London (8. kl)

Rainis Puiga (9. kl.

Tublimad sudokulahendajad

Kerli Niinemägi (4. kl)

Geiri Uustalu (5. kl)

Hanna – Liisa Habonen (6. kl)

Anete Mäeorg (7. kl) 

Sirelin Timmermann (9. kl)

Eesti 68. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorul esindasid kooli: 

Piibe Pree ja Kristel Harju (9. kl) ning Anete Mäeorg ja Kirke Villak (7. kl).  

Õpilasleiutajate riiklik konkurss

Osaleda said KÕIK 6.–19. aastased lapsed ja õpilased.

Konkursile esitatav leiutis (idee) ei pidanud olema keeruline, aga ta pidi olema uudne ja lahendama mingisuguse probleemi.

Vastse-Kuuste Koolist osalesid 5. klassi õpilased Hannah Podekrat, Kätriin Padar ja Geiri Uustalu, kes pälvisid AUKIRJA eduka osalemise eest konkursil oma leiutisega „Rosie the Cat!“

Õpilaste juhendaja õpetaja Indrek Illus sai  TÄNUKIRJA õpilasleiutajate riiklikul konkursil osalenud õpilaste juhendamisel tehtud töö eest..

VIBUSPORT

7. novembril 2020 toimus Viljandis  Eesti Vibuliidu kalenderplaani Eesti Sisemeistrivõistlused.

Carmel London tuli Eesti meistriks.

Caspar London saavutas 6. koha.

Praeguseks on Carmel vibulaskmises omandanud 21 Eesti meistri tiitlit.  

VIBUSPORT

31. oktoobril 2020 toimus Jõgeval  maastikuvibu Eesti sisemeistrivõistlused.  Vastavalt omas vanusegrupis ja vibuklassis saavutasid

Carmel London  (Eesti meister) 1. koht

Caspar London 2. koht

Lisete Laan 4. koht

VIBUSPORT

26. septembril 2020 Järvakandis toimus EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUS vibuspordis.

 Eesti meistriks tuli Carmel London (8. klass) - vaistuvibu.

3. koha saavutas Lisete Laan (8. klass)- pikkvibu.

22.09.2020 22.septembril 2020 osalesid Mammastes maakondlikul KT ja NK valikorienteerumise võistlusel: 

Piibe Pree, Lisete Laan, Mirell Kuusmaa, Anete Mäeorg, Mariel Urm ja Kerli Niinemägi. 

Vanuseklassis KT 12 - 14 saavutasid Mariel Urm ja Anete Mäeorg võistkondlikult II koha.  

11.09.2020

Kergliiklustee jooks.

Poisid 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Marten Kall (2. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Mirtel Podekrat (3. klass)

2. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

3. koht - Kaisa Liblik (2. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Taavi Narusk (6. klass)

3. koht - Robin Saarniit (6. klass)

Tüdrukud 4.-6. klass

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Geidi Uustalu (5. klass)

3. koht - Hanna-Liisa Habonen (5. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Aleksander Ansip (7. klass)

2. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

3. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Anete Mäeorg (7. klass)

2. koht - Mariel Urm (7. klass)

3. koht - Sirelin Timmermann (9. klass)

09.09.2020

Orienteerumisvõistlus Vastse-Kuuste Koolis. Korraldajad õp Reet Johanson ja OK Kobras.

Poisid 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Robert Asur (3. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

2. koht - Johanna Lutsar (3. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuse

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Rihard Kahar (4. klass)

3. koht - Karl-Markus Raudvee (4. klass)

Tüdrukud 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Kerli Niinemägi (4. klass)

3. koht - Katriin Saarniit (6. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

2. koht - Jarmo Koval (7. klass)

3. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Mariel Urm (7. klass)

2. koht - Sirelin Timmermann (9. klass)

3. koht - Lisete Laan (8. klass)

17. septembril 2020 toimus Savernas maakondlik nooremate kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng. Vastse - Kuuste rühma võistkonnas olid Mia Simso (4. kl), MatildaHaabma (4. kl), Kerli Niinemägi (4. kl) ja Laura Pae (6. kl). Võistkond saavutas III koha.