Saavutused

7. klass

AUTASUSTATUD TÖÖ

Maret Raudvee

• 5. märtsil 2022 Sakus peetud EVL Eesti sisemeistrivõistlustel saavutas Carmel London (9. klass) 3. koha omas vibuklassis ja vanusegrupis.
  • 13. märtsil 2022 Põltsamaal toimunud EML  Eesti sisemeistrivõistlustel vibulaskmises tuli Caspar London  (6. klass) Eesti meistriks, omas vibuklassis ja vanusegrupis.
  • Kaitseliidu tervisliku liikumise kampaania „Kaitseliit läheb kuule!“ kutsub kõiki liikmeid järgima tervisliku liikumisega kaasnevaid rõõme ja head enesetunnet. Kampaania ühendab kaitseliitlaste seas populaarsemaid liikumisviise ja nendeks on suusatamine, jooksmine ja kõndimine ning jalgrattasõit.

Enim kilomeetreid, tervelt 449, suusatas  veebruaris 7. klassi õpilane Joosep Birjuk, Vastse-Kuuste noorkotkas.

Selle tulemusega pälvis ta noorteklassis esikoha ja austava tiitli KAITSELIIDU SUUSAHUNT 2022.