Küünlaümbriste jaht

Alanud on lastele suunatud keskkonnakampaania "Küünlaümbriste jaht" uus hooaeg. Lisaks alumiiniumist teeküünlaümbriste kogumisele toimub sel aastal ka tühjade patareide kogumine. Kampaania pakub põnevat ühistegevust lastele ning head võimalust käsitleda keskkonna ja taaskasutuse temaatikat lõbusas võtmes.

Kampaania on ellu kutsutud, et vähendada loodusesse jõudvate jäätmete (alumiiniumist küünlaümbrised ja tühjad patareid) hulka. Tublimatele koosseisudele ja üksikkogujatele on välja pandud magusad auhinnad. Kuna aga iga lapse panus on oluline Eestimaa puhtamaks muutmisel, siis on ka loosikorvis hulgaliselt auhindu!

Võta oma klassiga osa ning aita muuta Eesti keskkõnnasõbralikumaks!

Kampaanias osalemiseks on vaja registreerida enda koosseis kodulehe kaudu (www.kuunlajaht.com/registreerifile:///C:UsersuserDesktopwww.kuunlajaht.comregistreeri).

Kodulehelt leiate lisaks: kampaania tutvustuse, oluliste kuupäevade meelespea, partnerite nimekirja jpm.

Peale registreerimist on võimalik alla laadida kampaania materjalid: kogumislehed, kampaania tingimused ja plakat.

Registreeri koosseis SIIT

Loe kampaania tingimusi SIIT

Küünlaümbriste jaht 2014/2015

  • AS Kuusakosi tänas ja tunnustas AUKIRJAGA 3. klassi õpilast Adele Aliis Andersoni, kes oli Põlvamaa tublim üksikkoguja, kogudes 1577 küünlaümrist.AUKIRJA võid vaadata siit.
  • AS Kuusakosi tänas ja tunnustas TÄNUKIRJAGA meie kooli 3. klassi osalemise eest küünlaümbriste jahil 2014/2015.TÄNUKIRJA võid vaadata siit.