Stellar Film (www.stellar.ee) otsib järgmise aasta kevadel ja suvel filmitavasse Jaak Kilmi mängufilmi “Tagurpidi torn” peaosalisi - poisse ja tüdrukuid vanuses 8-11 aastat!

VIDEOCASTINGUD TOIMUVAD:

Põlvas - L 30.nov (Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus)

Tartus - P 1.detsember

Väikeses unises alevikus veedavad kümneaastane Kristjan ja ta kamp oma suve lagunenud kolhoosikompleksis hullates. Ühel päeval kukub kompleksi valvur Elmar neid ära ajades sügavasse auku. Lapsed ei teata karistusehirmus sellest kellelegi ja nii jääb Elmar kamba pantvangiks ning ühiseks saladuseks. Kui vanamees august välja ronida püüdes end vigastab, tuleb Kristjanil langetada otsus, kas päästa Elmari elu või oma sõprus teistega.

Kõigil huvilistel palume saata esimesel võimalusel meile e-mail: casting@stellar.ee - kirja juurde lisada lapse lühitutvustus, elukoha linna info ning värsked fotod. Kõigile kandideerijatele saadame peagi ka konkreetse kutse osalemaks videocastingutel juba neile endale sobival kuupäeval ja sobivas linnas.

“Tagurpidi torni” režissöör on Jaak Kilmi, stsenarist Aidi Vallik, operaator Elen Lotman ning produtsent Evelin Penttilä.

Tootjaks filmistuudio Stellar Film.

Küsimuste korral palun kirjutada: casting@stellar.ee

KOHTUMISENI CASTINGUTEL!

Heli Jürisson

castingu režissöör