Üritused

21.11.2017

Haridusprogrammi Nordplusi  projektikohtumisel  Rootsi Kuningriigis  Motalas käinud õpilased Piibe Pree, Täheli Hestia Sinivee, Mattias Erik Liba, Kevin Siim ja Markus Laan räägivad esimese tunni ajal 5.-9. klassi õpilastele 

oma reisi muljetest.

10.11.2017

Mardipäeva karneval Vastse-Kuuste kultuurimajas. Algus kell 12.15

09.11.2017

Perepäev Vastse-Kuuste kultuurimajas kell 17.00

08.11.2017

8.-9. klassi õpilased õppeekskursioonil Tartu Loodusmajas.

4.-6. klassi õpilased õppeekskursioonil Tartu Ettevõtluskülas. 

Õpilaste saatjad  Külli Liblik, Malle Mägi, Siiri Hommik

01.11.2017 Kohtumine kirjanik Ilmar Tomuskiga Vastse-Kuuste raamatukogus. 11.50 – algklassid, 12.45 – II ja III kooliaste.
20.10.2017 Simunapäeva laat kell 12.00 muusikaklassis.
12.10.2017 Maakondlik sudokuvõistlus Oraval. Osalevad Anete Mäeorg (4.kl.), Carmel London (5. kl.), Sirelin Timmermann (6. kl.), Ralf Malin (7.kl.), Karoliina Valge (8.kl.), Kristiin Uustalu (9. kl.).
10.10.2017

Loodusnädala raames Keskkonna Investeeringute Keskuse õppeprogrammid väljaspool koolimaja.

Alutaguse matkaklubi keskkonnahariduslik aktiivõppeprogramm "Põlevkivi kaevandamine", mis koosneb neljast osast: õppekäik allmaamuuseumi, õppekäik Eesti kaevandusmuuseumi territooriumil, õppekäik jalgsi Aidu karjääri kõige vanemas osas ja õppekäik transpordiga Aidu karjääri uuemas osas.

Osalevad 7.-8. klassi õpilased ja õpetaja Külli Liblik.

05.10.2017 Etttevõtlusnädala raames toimub  7. - 9. klassi õpilastele  SA Junior Achievement Eesti poolt korraldatud e - viktoriin majandusest. 
09.-14.10.2017

Vastse-Kuuste Kooli õpilased Piibe Pree (6.kl.), Täheli Hestia Sinivee (7. kl.), Mattias Erik Liba (7. kl.), Kevin Siim (9. kl.), Markus Laan (9. kl.) ja Kaja Sasi (9. kl.) osalevad Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammis

Nordplus. Projekti nimi on "Feel better, learn better" ning selle eesmärgiks on edendada tervislikku eluviisi. Projektis osalevad lisaks meile ka koolid Rootsist, Soomest, Lätist ja Leedust.

Esimene haridusprogrammi Nordplusi  projektikohtumine toimub Rootsi Kuningriigis  Motalas.

Õpilased peatuvad Rootsi õpilaste ja nende perede juures. Külastatakse tunde, tutvutakse vaatamisväärtustega ning tehakse palju muud põnevat.
Kevadel ootame projektis osalevaid Rootsi, Soome, Läti ja Leedu koole külla Vastse-Kuustesse!

Õpilaste saatjad õpetajad Siiri Hommik ja Jelena Fayzullova.

02.10.2017

1.-4. klassi õpilaste teatri ühiskülastus.Võru Kannel - muusikaline muinasjuttu PETJA JA HUNT. Õpilaste saatja õpetaja Kersti Matson.

25.-29.09.17

SPORDINÄDAL    

algusega kell 12.00-13.30

 

                                  Esmaspäev, 25.09                       Kolmapäev, 27.09                     Neljapäev, 28.09

1.-3. klass

KAUGUSHÜPE

30/300m JOOKS

PALLIVISE

4.-6. klass

PALLIVISE

KAUGUSHÜPE

60/300m JOOKS

7.-9. klass

60/300m JOOKS

PALLIVISE

KAUGUSHÜPE

TULEMUSED

Kergejõustiku mitmevõistluse medalistid.

1.-3. klassi POISID                                     1.-3. klassi TÜDRUKUD

I koht - Taavi Narusk                                    I koht - Katre Kalm

II koht - Robin Saarniit                                 II koht - Miia-Ly Teos

III koht - Joosep Birjuk                                 III koht - Katriin Saarniit

4.-6. klassi POISID                                     4.-6. klassi TÜDRUKUD

I koht - Aleksander Ansip                            I koht - Anete Mäeorg

II koht - Jarmo Koval                                   II koht - Mariel Urm

III koht - Sten-Marten Helerand                   III koht - Piibe Pree

7.-9. klassi POISID                                       7.-9. klassi TÜDRUKUD

I koht - Henri Sinivee                                    I koht - Kristiin Uustalu

II koht - Karlis Narusk                                   II koht - Angela Lõhmus

III koht - Jaanek Sõdur                                 III koht - Kaja Sasi

Teisipäeval, 26. septembril - Maratonijooks pargis

Reedel, 29. septembril - Jooksukross kergliiklusteel

TULEMUSED

1.-3. klassi POISID                                1.-3. klassi TÜDRUKUD

I koht - Steven-Märt Helerand                 I koht - Hannah Podekrat

II koht - Taavi Narusk                              II koht - Katriin Saarniit

III koht - Robin Saarniit                           III koht - Liisbet Saarniit

4.-6. klassi POISID                                4.-6. klassi TÜDRUKUD

I koht - Sten-Marten Helerand                I koht - Anete Mäeorg

II koht - Aleksander Ansip                      II koht - Mariel Urm

III koht - Mattias Liblik                            III koht - Sirelin Timmermann

7.-9. klassi POISID                                 7.-9. klassi TÜDRUKUD

I koht - Henri Sinivee                              I koht - Kristiin Uustalu

II koht - Johannes Ansip                         II koht - Täheli Hestia Sinivee

III koht - Mattias Erik Liba                       III koht - Angela Lõhmus

15.09.2017

Loodusnädala raames Keskkonna Investeeringute Keskuse õppeprogrammid väljaspool koolimaja.

SA Rõuge Energiakeskuse keskkonnahariduslik programm hõlmab giiditeenust ja õppeprogrammi läbiviimist HINNI KANJONIS, RÕUGE ÖÖBIKUORU matkarajal ning ÖÖBIKUORU VESITÖÖKOJA-MUUSEUMI külastust ja SUURE MUNAMÄE vaatetorni külastust.

Osalevad 3.-4. klassi õpilased ja õpetajad Kätlin Jõesaar ja Malle Mägi

14.09.2017

Loodusnädala raames Keskkonna Investeeringute Keskuse õppeprogrammid väljaspool koolimaja.

SA Rõuge Energiakeskuse keskkonnahariduslik programm hõlmab giiditeenust ja õppeprogrammi läbiviimist HINNI KANJONIS, RÕUGE ÖÖBIKUORU matkarajal ning ÖÖBIKUORU VESITÖÖKOJA-MUUSEUMI külastust.

Osalevad 1.-2. klassi õpilased ja õpetajad Kersti Lillo ja Sandra Tikk.

 11.09.2017

Loodusnädala raames Keskkonna Investeeringute Keskuse õppeprogrammid väljaspool koolimaja.

Vapramäe - Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse aktiivõppeprogramm "Majandus - taastuvenergia". Programmi raames tutvustatakse õpilastele taastuvate energiaallikate olemust ning viiakse läbi  praktilised tööd tuule-, päikese- ja hüdroenergia kasutamise kohta.

Osalevad 5.-6. klassi õpilased ja õpetaja Külli Liblik.

11. -15.09.17

LOODUSNÄDAL

Esmaspäevast  reedeni 1. korrusel seente õppimine.

Teisipäev - 4.-9. klassidele ühes loodusaine tunnis loodusteemaline veebiviktoriin.

Kolmapäev - Eluslooduse viktoriin vahetundide ajal loodusklassi juures. Õpilasetel tuleb ära arvata võimalikult täpselt taime, looma jne. liik.