Üritused

SPORDINÄDAL

algusega kell 12.00-13.30

Esmaspäev, 25.09                       Kolmapäev, 27.09                     Neljapäev, 28.09

1.-3. klass

30/300m JOOKS

4.-6. klass

60/300m JOOKS

7.-9. klass

60/300m JOOKS

Teisipäeval, 26. septembril - Maratonijooks pargis

Reedel, 29. septembril - Jooksukross kergliiklusteel

10. oktoober

Loodusnädala raames Keskkonna Investeeringute Keskuse õppeprogrammid väljaspool koolimaja.

Alutaguse matkaklubi keskkonnahariduslik aktiivõppeprogramm "Põlevkivi kaevandamine", mis koosneb neljast osast: õppekäik allmaamuuseumi, õppekäik Eesti kaevandusmuuseumi territooriumil, õppekäik jalgsi Aidu karjääri kõige vanemas osas ja õppekäik transpordiga Aidu karjääri uuemas osas.

Osalevad 7.-8. klassi õpilased ja õpetaja Külli Liblik.

15. september

SA Rõuge Energiakeskuse keskkonnahariduslik programm hõlmab giiditeenust ja õppeprogrammi läbiviimist HINNI KANJONIS, RÕUGE ÖÖBIKUORU matkarajal ning ÖÖBIKUORU VESITÖÖKOJA-MUUSEUMI külastust ja SUURE MUNAMÄE vaatetorni külastust.

Osalevad 3.-4. klassi õpilased ja õpetajad Kätlin Jõesaar ja Malle Mägi

14. september

SA Rõuge Energiakeskuse keskkonnahariduslik programm hõlmab giiditeenust ja õppeprogrammi läbiviimist HINNI KANJONIS, RÕUGE ÖÖBIKUORU matkarajal ning ÖÖBIKUORU VESITÖÖKOJA-MUUSEUMI külastust.

Osalevad 1.-2. klassi õpilased ja õpetajad Kersti Lillo ja Sandra Tikk.

11. september

Vapramäe - Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse aktiivõppeprogramm "Majandus - taastuvenergia". Programmi raames tutvustatakse õpilastele taastuvate energiaallikate olemust ning viiakse läbi  praktilised tööd tuule-, päikese- ja hüdroenergia kasutamise kohta.

Osalevad 5.-6. klassi õpilased ja õpetaja Külli Liblik.

11. -15. september

LOODUSNÄDAL

Esmaspäevast  reedeni 1. korrusel seente õppimine.

Teisipäev - 4.-9. klassidele ühes loodusaine tunnis loodusteemaline veebiviktoriin.

Kolmapäev - Eluslooduse viktoriin vahetundide ajal loodusklassi juures. Õpilasetel tuleb ära arvata võimalikult täpselt taime, looma jne. liik.