Õppeaasta viimased üritused

Vastse-Kuuste Kooli õpilaste mai- ja juunikuu tegemised

18.mai

RMK metsaistutustalgud  Põlvamaal, Kanepi vallas, Kooraste külas. Osalevad 5.-9. klassi õpilased.

Päevakava:

Kell 11.00 väljasõit kooli juurest.

Kell 12.00 kogunemine istutuslangil. RMK kogenud metsamehed jagavad istutajatele nõuandeid ja jagavad välja vajalikud töövahendid.

Kell 13.30 lõunasupp ning võimalus osa saada metsatoa juttudest. Metsatoas pajatatakse lugusid Eesti metsa ajaloost ja metsa eluringist.

Kell 15.00 päeva lõpetamine ühispildi ja istutuspäeva tähistava tahvli paigaldamisega, et jäädvustada uue metsa eluringi algus.

Riietuda vastavalt ilmastikule. Kaasa võtta veepudel.

21.mai

Mudilaskoor Uma Pido proovis Põlvas. Väljumine kooli juurest kell 9.30, tagasi Põlvast 12.00   Õpilaste saatja Kersti Matson.

23.mai

Projekti KEAT – „Kaitse end ja aita teist“ lõpuüritus Põlvas. Osalevad 6. klassi õpilased. Õpilaste saatja Siiri Hommik.

Väljasõit kooli juurest kell 8.45 ja tagasi Põlvast kell 19.00

25.mai

9. klassi õpilaste viimane koolikell

8.00 – 8.45 –  I ja IX klassi õpilaste ühine tund koos õpetaja Kersti Lilloga

8.55 – 9.40 - AKTUS muusikaklassis

9.50 – 10.35 – IX klassi õpilaste lemmiktund- kehaline kasvatus

Teistel jätkub päev tunniplaani järgi.

25.mai

Kagu-Eesti tantsupeo proov Põlvas Intsikurmus. Osaleb  segarühm „Väikesed viisud“ (lasteaia vanem rühm + 1. klass) Proovi  algus kell 10.00

26.mai

Kagu-Eesti tantsupeo proov Krootusel kella 10 - 17. Osalevad 2.-3. klassi laste segarühm. Väljumine kooli juurest kell 9.15

Järgneb proov Intsikurmus  kella 18 – 19

27.mai

Kagu-Eesti tantsupeo peaproov  Intsikurmus algusega kell 9.00. Väljumine kooli juurest kell 08.15

Kell 18.00  algab III Kagu-Eesti tantsupidu nimega "Kuula!"

Pidu kestab orienteeruvalt kella 21.00

Riietuda vastavalt ilmastikule. Kaasa võtta vihmakeep, peakate, veepudel, veidi snäkki ja taskuraha.

31.mai

Traditsiooniline asfaldile joonistamise võistlus kooli õues. Ürituse korraldaja Vastse-Kuuste kultuurimaja

1. juuni

IX klassi eesti keele lõpueksam

1.juuni

6. klassi õpilaste õppeekskursioon Otepää seiklusparki. Väljasõit kooli juurest kell 10.00, tagasi Otepäält kell 15.00.

Õpilaste saatja klassijuhataja Siiri Hommik.

2.juuni

Uma Pido – viies võrukeelne laulu- ja tantsupidu Võrus Kubija lauluväljakul.

Osaleb  Vastse-Kuuste Kooli mudilaskoor.  Õpilaste saatjad muusikaõpetaja Kersti Matson ja 3. klassi klassijuhataja Anneli Laansalu.

Väljumine kooli juurest kell 9.30 ja tagasi orienteeruvalt Võrust kell 20.30

5.juuni

Vastse-Kuuste Kooli 4.-6. klassi õpilaste õppepäev Tartus.Osaleme Vanemuise teatri haridusprojektis „Klassist välja!“

Kell 10 -12    Tartu loodusmuuseum

Kell 12 – 13   koolitund „Optika“ Vanemuise teatri väikeses majas.

Ürituse maksumus 4.50 EUR tuua õpetaja Kersti Matsoni kätte.

7.juuni

Vastse-Kuuste Kooli 1.-3. klassi õpilaste õppepäev Tartus.Osaleme Vanemuise teatri haridusprojektis „Klassist välja!“

Kell 10 -12   Tartu loodusmuuseum

Kell 12 – 13   koolitund  „Appi, ooper!“ Vanemuise teatri väikeses majas.

Ürituse maksumus 4.50 EUR tuua õpetaja Kersti Matsoni kätte.

8. juuni

IX klassi matemaatika lõpueksam