Saavutused

Vibusport

1. juulil toimus Klubide Karika 6. etapp. Caspar London ja Carmel London  saavutasid 1. koha.

14-15 juuli toimusid tiitlivõistlused "Eesti meistrivõistlused maastiklaskmises/Estonian Open 2017".

Carmel London  Eesti meister    vaistuvibu                 laste vanusegrupp

Caspar London  Eesti meister    traditsiooniline vibu  laste vanusegrupp

Carmel London sai 2016. aastal Eesti Maastikuvibu Liidu poolt tiitli: 2016. aasta Parim Vibulaskja.  (Absoluutne tipp omas vanusegrupis, lapsed ja vibuklassis pikkvibu.)

Eesti Klubide Karika kokkuvõttes 2016.a.

Karoliina Valge          2. koht            laste klass, pikkvibu

Marvin Viira               1. koht            laste klass, jahivibu

Carmel London          1. koht            lasteklass , pikkvibu.

Eesti FITA meistrivõistlused 2017 tulemused.

Karoliina Valge        3. koht            noored tüdrukud, pikkvibu

Marvin Viira             1. koht             noored poisid, vaistuvibu

Carmel London        1. koht            lapsed, pikkvibu.

Caspar London        3. koht            lapsed, pikkvibu

Eesti  IFAA meistrivõistlused 2017 tulemused.

Karoliina Valge        1.koht              juunioride klass,  pikkvibu

6. koht

1. koht

07.04.2017

Noorkotkaste vabariiklik matkamäng Hiiumaal. Osalesid Oskar Simso, Aleksander Ansip, Sten-Marten Helerand ja Albert Ansip. Õpilaste saatja rühmapealiku abi Janno Simso.

Noorkotkad kaitsesid maakonna au ja  saavutasid matkamängul 1. koha.

16.03.2017

Matemaatikavõistlus Känguru.

Täheli Hestia Sinivee saavutas benjaminide vanuserühmas 99 punktiga   673. koha (4654 võistlejat)

Georg Karu saavutas kedettide vanuserühmas 84 punktiga 788. koht (3274 võistlejat)

Kirke Laan saavutas epre-ekolieride vanuserühmas 69 punktiga  914. koha(5740 võistlejat)

Estriin Arcos Haabma saavutas juunioride vanuserühmas 27 punktiga 2248. koht (2265 võistlejat)

Anne-Marii Kalmus ekolieride vanuserühmas 61 punktiga 2922. koht (5737 võistlejat)

Karoliina Lihtsa saavutas ekolieride vanuserühmas 61 punktiga 2922. koht (5737 võistlejat)

16.03.2017

Inglise keele olümpiaad Põlvas.

7. klassi õpilane Karoliina Valge saavutas  1. koha.

08.03.2017

Noorkotkaste ja Kodutütarde laskevõistlus Põlvas.  Osalevad Tagmar Lill, Johannes Ansip, Oskar Simso, Henri Sinivee, Adele Aliis Anderson, Sirelin Timmermann, Albert Ansip, Estriin Arcos Haabma, Karloliina Valge

Õhupüssi laskmises (20 lasku istudes toelt) saavutas Adele Aliis Anderson I koha, Sirelin Timmermann 6. koha. Võistkondlikult said tüdukud II koha. Noorkotkastest saavutas Albert Ansip õhupüssi laskmises I koha.

Sportpüssi laskmises (20 lasku lamades toelt) osalesid kodutütardest Kaja Sasi (II koht) ja Karoliina Valge (5. koht). Võistkondlikult saavutasid tüdrukud II koha. Noorkotkastest saavutas II koha Henri Sinivee. Noorkotakstest osalesid võistlusel veel Oskar Simso (4. - 5. koht), Tagmar Lill (12. koht) ja Johannes Ansip (18. koht). Võistkondlikult saavutasid Henri Sinivee ja Oskar Simso II koha ning Tagmar Lill ja Johannes Ansip 6. koha.

Igal aastal toimub R. Rohu nimeline omalomingukonkurss, mida korraldab Krootuse Põhikool. Sellele konkursile oodatakse loomateemalisi kirjutisi. Konkursile saatsime Jaan Tõnis Leitu luuletuse "Kass kalal" ja Hele Mai Semjonovi luuletuse "Ralli rohus". Mõlemad luuletused märgiti žürii poolt ära. Õpilasi juhendas õpetaja Sandra Tikk.

10.03.2017

07.02.2017

Maakondlik matemaatika olümpiaad Räpina ÜG.

5. klassi õpilane Piibe Pree saavutas 8. koha; 5. klassi õpilane Adele Aliis Anderson saavutas 5.-6. koha; 7. klassi õpilased Karoliina Valge saavutas 9. koha  ja Tagmar Lill saavutas 15. koha.

07.02.2017

2.-3. klassi õpilaste rahvastepalli meistrivõistlused Põlvas.

Vastse-Kuuste Kooli poisid  Mattias Anni, Aleksander Ansip, Jarmo Koval, Sten-Marten Helerand, Kristjan Mestiljainen, Joosep Birjuk, Taavi Narusk, Oskar Rodima, Renori Kongi saavutasid 3. koha

Vastse-Kuuste Kooli tüdrukud  Karoliina Lihtsa, Anete Mäeorg, Mariel Urm, Kirke Villak, Anne-Marii Kalmus, Katriin Saarniit, Miia-Ly Teoa, Mia Lisette Urm saavutasid 2. koha
30.01.2017

Emakeeleolümpiaad Põlvas.

VII klassi õpilane Johannes Ansip saavutas 20. koha

VI klassi õpilane Tormi Järve saavutas 6. koha

V klassi õpilane Adeele Aliis Anderson saavutas 4. koha
19.01.2017

Kodutütarde 85. sünnipäeva pidulikul vastuvõtul Põlvas anti peavanema tänukiri Adele Aliis Andersonile.  Ringkonnavanema kiidukirja said  Piibe Pree, Täheli Hestia Sinivee, Lisete Laan ja Kaja Sasi.

06.10.2016

Kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng Põlva linnas.

Kodutütred Piibe Pree, Adeele Aliis Anderson, Täheli Hestia Sinivee ja Lisete Laan saavutasid kodutütarde arvestuses II koha.

Noorkotkad Oskar Simso, Tauri Toodo, Albert Ansip ja Aleksander Ansip saavutasid noorkotkaste arvestuses II koha.

Segavõistkond - Sten Marten Helerand, Kristjan Mestiljainen, Ervin Motornov ja Sirelin Timmermann saavutasid 7.-8. koha

05.-09.16

Spordinädal „Reipalt koolipinki“

Esmaspäev – JOOKSUDE PÄEV

30 m tõkkejooksus  saavutas parima tulemuse 6. kl. õpilane Karlis Narusk

60 m tõkkejooksus saavutas parima tulemuse 9. kl. õpilane Erich Koiva

Teisipäev – VISETE PÄEV

Palliviskes saavutasid parima tulemuse 9. kl. õpilane Erich Koiva ja 3. kl. õpilane Mattias Anni.

Kolmapäev – HÜPETE PÄEV

Paigalt ja hooga kaugushüpe tublimad olid 3. klassi õpilane Anete Mäeorg, 6. klassi õpilane Karlis Narusk.

Neljapäev – KORVPALLI PÄEV

Slaalomiraja tublimad  olid 6. kl. õpilane Karlis Narusk ja 9. kl. õpilane Karl Sims.

Vabaviske tublimad 2. klassi õpilased Joosep Birjuk ja Oskar Rodima. Vanema astme tublimad olid 6. kl. õpilane Ralf Malin ja 8. kl. õpilane Karl Koiva

Reede – JOOKSUKROSS

2,1 km teelõigu läbis kiiremini 9. kl. õpilane Erich Koiva.