Saavutused

 

VIBUSPORT 7. novembril 2020 toimusid Viljandis  Eesti Vibuliidu kalenderplaani Eesti Sisemeistrivõistlused.

Carmel London tuli järjekordselt Eesti meistriks.

Caspar London saavutas 6. koha.

Praeguseks on Carmel vibulaskmises omandanud 21 Eesti meistri tiitlit.  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31. oktoobril 2020 toimus Jõgeval  maastikuvibu Eesti sisemeistrivõistlused.  Vastavalt omas vanusegrupis ja vibuklassis saavutasid

Carmel London  (Eesti meister) 1. koht

Caspar London 2. koht

Lisete Laan 4. koht

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. septembril 2020 Järvakandis toimus EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUS vibuspordis.

 Eesti meistriks tuli Carmel London (8. klass) - vaistuvibu.

3. koha saavutas Lisete Laan (8. klass)- pikkvibu.

22.09.2020 22.septembril 2020 osalesid Mammastes maakondlikul KT ja NK valikorienteerumise võistlusel: 

Piibe Pree, Lisete Laan, Mirell Kuusmaa, Anete Mäeorg, Mariel Urm ja Kerli Niinemägi. 

Vanuseklassis KT 12 - 14 saavutasid Mariel Urm ja Anete Mäeorg võistkondlikult II koha.  

11.09.2020

Kergliiklustee jooks.

Poisid 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Marten Kall (2. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Mirtel Podekrat (3. klass)

2. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

3. koht - Kaisa Liblik (2. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Taavi Narusk (6. klass)

3. koht - Robin Saarniit (6. klass)

Tüdrukud 4.-6. klass

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Geidi Uustalu (5. klass)

3. koht - Hanna-Liisa Habonen (5. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Aleksander Ansip (7. klass)

2. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

3. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Anete Mäeorg (7. klass)

2. koht - Mariel Urm (7. klass)

3. koht - Sirelin Timmermann (9. klass)

09.09.2020

Orienteerumisvõistlus Vastse-Kuuste Koolis. Korraldajad õp Reet Johanson ja OK Kobras.

Poisid 1.-3. klassi arvestuses

1. koht - Rando Puiga (3. klass)

2. koht - Mairold Paidra (3. klass)

3. koht - Robert Asur (3. klass)

Tüdrukud 1.-3. klassi arvestuse

1. koht - Karmen Niinemägi (3. klass)

2. koht - Johanna Lutsar (3. klass)

Poisid 4.-6. klassi arvestuse

1. koht - Joosep Birjuk (6. klass)

2. koht - Rihard Kahar (4. klass)

3. koht - Karl-Markus Raudvee (4. klass)

Tüdrukud 4.-6. klassi arvestuses

1. koht - Hannah Podekrat (5. klass)

2. koht - Kerli Niinemägi (4. klass)

3. koht - Katriin Saarniit (6. klass)

Poisid 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Tairon Vahtra (9. klass)

2. koht - Jarmo Koval (7. klass)

3. koht - Tavor Vahtra (7. klass)

Tüdrukud 7.-9. klassi arvestuses

1. koht - Mariel Urm (7. klass)

2. koht - Sirelin Timmermann (9. klass)

3. koht - Lisete Laan (8. klass)

17. septembril 2020 toimus Savernas maakondlik nooremate kodutütarde ja noorkotkaste matkamäng. Vastse - Kuuste rühma võistkonnas olid Mia Simso (4. kl), MatildaHaabma (4. kl), Kerli Niinemägi (4. kl) ja Laura Pae (6. kl). Võistkond saavutas III koha.