Saavutused

27.- 30. jaanuarini toimus koolis matemaatikanädal.

Esmaspäeval lahendasid 3. - 9. klassi õpilased sudokusid.

Parimad SUDOKULAHENDAJAD klasside kaupa on: Kerli Niinemägi (3. kl), Geiri Uustalu (4. kl), Miia - Ly Teos (5. kl), Mirell Kuusmaa (6. kl), Camel  London (7. kl), Piibe Pree (8. kl) ja Mattias Erik Liba (9. kl, kokkuvõttes kooli parim tulemus).

Tesipäeval oli VIKTORIINI ja NUPUTAMISE päev.

Parima tulemuse saavutas 9. klassi võistkond (Täheli Hestia Sinivee ja Angela Lõhmus). 2. - 3. kohta jagasid 6. kl võistkond  (Mariel Urm, Anete Mäeorg ja Karoliina Lihtsa) ja 8. kl võistkond (Piibe Pree, Rainis Puiga ja Leandra Olesk). 

Kolmapäeval oli PEASTARVUTAMISE päev

Selgusid klasside parimad peastarvutajad.

I klass - Rasmus Siim, II klass - Rando Puiga, III klass - Kerli Niinemägi, IV klass - Keiro Jantsus, V klass - Katriin Saarniit, VI klass - Anete Mäeorg, VII klass - Ats Saamuel Marga, VIII klass - Rainis Puiga (kooli parim peastarvutaja), IX klass - Täheli Hestia Sinivee.

 Kogu nädala vältel oli aega vastata nädalaküsimusele ja iga päev sai vastata päevaküsimusele. 

 

VIBUSPORT

09.02.2020 toimus Jõgeval Klubide Karika 2.etapp,  Carmel London saavutas 1.koha, lastes uue Eesti rekordi ja Caspar London saavutas 2.koha. 

08.02.2020 Jõgeval toimunud vibuvõistustel saavutasid Kagu Vibuklubisse kuuluvad  Carmel London 1.koha omas vibuklassis ja vanusegrupis ja Caspar London 5.koha omas vibuklassis ja vanusegrupis.

01.01.2020 Tallinnas toimunud vibuvõistlustel (KK 1. etapp) saavutas Carmel London (7.kl) 1. koha ja Caspar London (4. kl) 2. koha.

2019. aastal kinnitas Carmel London oma nimele maastikulaskmise pikkvibu laste vanusegrupis kõik rekordid (5 erinevat võimalikku formaati). 

03.12.2019

Põlva maakonna meistrivõistlustel korvpallis saavutasid 6.-9. klassi poisid  I koha. Osalesid Karlis Narusk, Ralf Malin, Mattias Erik Liba, Ervin Motornov, Albert Ansip, Tauri Toodo, Taavi Narusk, Aleksander Ansip, Oskar Simso.

Põlva maakonna meistrivõistlustel korvpallis saavutasid 6.-9. klassi tüdrukud II koha. Osalesid Angela Lõhmus, Carmel London, Karoliina Lihtsa, Mariel Urm, Anete Mäeorg, Katriin Saarniit, Miia-Ly Teos, Mia Lisette Urm, Katre Kalm.

30.11.2019

Eesti sisekarikavõistlustel vibuspordis Imaveres saavutasid Carmel London 1. koha, Lisete Laan 3. koha, Caspar London 10. koha.

27.11.2019

Põlva maakonna 1.-3. klasside rahvastepalli meistrivõistlustel  saavutasid tüdrukud 2. koha.

Osalesid Matilda Haabma, Kerli Niinemägi, Adele Jantsus, Karmen Niinemägi, Johanna Lutsar, Mia Simso, Kätriin Laanemets, Kaisa Liblik.

07.11.2019

Eesti LOODUSTEADUSTE OLÜMPIAADI piirkonnavoorus saavutas  VIII klassi õpilane Kristel Harju 3. koha. 

07.11.2019

Põlva maakonna 4.-5.klasside rahvastepalli meistrivõistlustel saavutasid tüdrukud 3.koha.

Osalesid Katre Kalm, Hannah Podekrat, Geidi Uustalu, Hanna-Liisa Habonen, Katriin Saarniit, Miia-Ly Teos, Mia Lisette Urm, Kirke Laan

Vastse-Kuuste raamatukogu SUVELUGEMISE KLUBI kiidab Vastse-Kuuste Kooli  tublisid suvelugejad  (loetud vähemalt 5 raamatut suve jooksul):

Geidi Uustalu (4.kl.), Laura Pae (5.kl.), Miia-Ly Teos (5. kl.), Oskar Rodima (5.kl.), Mia Lisette Urm (5.kl.), Kirke Laan (5.kl.), Mariel Urm (6.kl.), Anne-Marii Kalmus (6.kl.).

24.09.2019

Maakondlik KT ja NK valikorienteerumisvõistlusel saavutas Oskar Simso 3. koha,  võistkondlikult Oskar Simso ja Tõnno Järvis 3. koha  

19.09.2019

Kodutütarde võistkond "Muumid" Anete Mäeorg, Karoliina Lihtsa, Mariel Urm, Katriin Saarniit saavutasid maakondlikul matkamängul 3. - 4. koha. 

Noorkotkaste võistkond "Sõõriku 14" Joosep Birjuk, Robin Saarniit, Caspar London ja Rihard Kahar saavutasid

2. koha

15.09.2019 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses  toimus vabariiklik Noorte Kotkaste laskeorienteerumisvõistlus. Põlva noorkotkaste võistkond  Oskar Simso, Marios Tammes, Karl-Kristjan Ilus ja Janek Oja saavutas võistkondllikult esikoha.  Individuaalselt võitis Oskar Simso  hõbemedali

 

9.-13.09.2019

Spordinädala tulemused.

Mitmevõistlus                                        Kergliiklusteejooks

1.-3. klassi tüdrukud                             1.-3. klassi tüdrukud 

1. koht - Adele Jantsus                           1. koht - Mirtel Podekrat

2. koht - Kerli Niinemägi                          2. koht - Kaisa Liblik

3. koht - Mirtel Podekrat                          3. koht - Kerli Niinemägi

1.-3. klassi poisid                                  1.-3. klassi poisid    

1. koht - Kristofer Sõdur                          1. koht - Kristofer Sõdur

2. koht - Rando Puiga                              2. koht - Mairold Paidra

3. koht - Karl-Markus Raudvee                3. koht - Karl-Markus Raudvee

4.-6. klassi tüdrukud                             4.-6. klassi tüdrukud

1. koht - Anete Mäeorg                           1. koht - Geidi Uustalu

2. koht - Karoliina Lihtsa                         2. koht - Hannah Podekrat

3. koht - Hannah Podekrat                      3. koht - Mariel Urm

4.-6. klassi poisid                                  4.-6. klassi poisid 

1. koht - Joosep Birjuk                            1. koht - Joosep Birjuk

2. koht - Taavi Narusk                             2. koht - Taavi Narusk

3. koht - Robin Saarniit                           3. koht - Robin Saarniit

7.-9. klassi tüdrukud                             7.-9. klassi tüdrukud  

1. koht - Angela Lõhmus                         1. koht - Täheli Hestia Sinivee

2. koht - Täheli Hestia Sinivee                2. koht - Angela Lõhmus

3. koht - Sirelin Timmermann                  3. koht - Sirelin Timmermann

7.-9. klassi poisid                                   7.-9. klassi poisid  

1. koht - Karlis Narusk                             1. koht - Ralf Malin

2. koht - Ralf Malin                                  2. koht - Tairon Vahtra

3. koht - Oskar Simso                              3. koht - Tõnno Järvis