Saavutused

03.12.2019

Põlva maakonna meistrivõistlustel korvpallis saavutasid 6.-9. klassi poisid  I koha. Osalesid Karlis Narusk, Ralf Malin, Mattias Erik Liba, Ervin Motornov, Albert Ansip, Tauri Toodo, Taavi Narusk, Aleksander Ansip, Oskar Simso.

Põlva maakonna meistrivõistlustel korvpallis saavutasid 6.-9. klassi tüdrukud II koha. Osalesid Angela Lõhmus, Carmel London, Karoliina Lihtsa, Mariel Urm, Anete Mäeorg, Katriin Saarniit, Miia-Ly Teos, Mia Lisette Urm, Katre Kalm.

30.11.2019

Eesti sisekarikavõistlustel vibuspordis Imaveres saavutasid Carmel London 1. koha, Lisete Laan 3. koha, Caspar London 10. koha.

27.11.2019

Põlva maakonna 1.-3. klasside rahvastepalli meistrivõistlustel  saavutasid tüdrukud 2. koha.

Osalesid Matilda Haabma, Kerli Niinemägi, Adele Jantsus, Karmen Niinemägi, Johanna Lutsar, Mia Simso, Kätriin Laanemets, Kaisa Liblik.

07.11.2019

Eesti LOODUSTEADUSTE OLÜMPIAADI piirkonnavoorus saavutas  VIII klassi õpilane Kristel Harju 3. koha.

07.11.2019

Põlva maakonna 4.-5.klasside rahvastepalli meistrivõistlustel saavutasid tüdrukud 3.koha.

Osalesid Katre Kalm, Hannah Podekrat, Geidi Uustalu, Hanna-Liisa Habonen, Katriin Saarniit, Miia-Ly Teos, Mia Lisette Urm, Kirke Laan

Vastse-Kuuste raamatukogu SUVELUGEMISE KLUBI kiidab Vastse-Kuuste Kooli  tublisid suvelugejad  (loetud vähemalt 5 raamatut suve jooksul):

Geidi Uustalu (4.kl.), Laura Pae (5.kl.), Miia-Ly Teos (5. kl.), Oskar Rodima (5.kl.), Mia Lisette Urm (5.kl.), Kirke Laan (5.kl.), Mariel Urm (6.kl.), Anne-Marii Kalmus (6.kl.).

24.09.2019

Maakondlik KT ja NK valikorienteerumisvõistlusel saavutas Oskar Simso 3. koha,  võistkondlikult Oskar Simso ja Tõnno Järvis 3. koha

19.09.2019

Kodutütarde võistkond "Muumid" Anete Mäeorg, Karoliina Lihtsa, Mariel Urm, Katriin Saarniit saavutasid maakondlikul matkamängul 3. - 4. koha.

Noorkotkaste võistkond "Sõõriku 14" Joosep Birjuk, Robin Saarniit, Caspar London ja Rihard Kahar saavutasid

2. koha

15.09.2019 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses  toimus vabariiklik Noorte Kotkaste laskeorienteerumisvõistlus. Põlva noorkotkaste võistkond  Oskar Simso, Marios Tammes, Karl-Kristjan Ilus ja Janek Oja saavutas võistkondllikult esikoha.  Individuaalselt võitis Oskar Simso  hõbemedali

9.-13.09.2019