Erasmus+ (2018-2020)

Erasmus+

Vastse-Kuuste Kool liitus sellel õppeaastal rahvusvahelise koolide koostööprojektiga Erasmus+. Projekti nimi on “Developing and Implementing New Strategies in Maths Connected Curricular subjects” ehk eesti keeles “Uute strateegitate välja töötamine ja rakendamine matemaatika ning teiste õppeainete lõimumiseks.”

Projekti peamiseks eesmärgiks ongi leida erinevaid viise, kuidas siduda matemaatikat teiste õppeainetega, näiteks kehalise kasvatuse, kunstiõpetuse, ajaloo, loodusõpetuse ja muusikaga. Kavas on koostada sellekohased e-raamatud ja videod.
Samuti saavad Vastse-Kuuste õpilased ja õpetajad õppida erinevate kultuuride ja riikide kohta ning tutvustada partneritele meie enda kodukanti.
Projekti töökeel on inglise keel ning seega annab projektis kaasalöömine võimaluse arendada oma keeleoskust.

Sellel õppeaastal ootavad meid ees 3 projektikohtumist:
27.01-02.02. 2019 Prantsusmaa
Märts 2019 Türgi
Mai 2019 Itaalia
Vastse-Kuuste Kool võõrustab partnereid sügisel 2019.

Meie partnerkoolid:

Prantsusmaa- Collège Le Sacré-Coeur